VAD KAN VI HJÄLPA DIG MED?

Välkommen att kontakta oss på tel. +46 8 556 615 06 eller via mail på info@independentdekor.se

SPECIALISTER

jens500
Jens Munter
Grundare, VD och Projektledare
T: +46 8 556 615 07
M: +46 708 30 99 24
E: jens@independentdekor.se
Christian Hemsidan500
Camilla du Puy
Projektledare
M: +46 70 836 31 74
E: camilla@independentdekor.se
Ulf Hemsidan500
Ulf Jonsson
Konstruktör, Byggledare Film, Drama
M: +46 70 339 08 54
E: ulf@independentdekor.se
Joel Jedström
Ateljéns utvecklingsansvarige, Dekorsnickare, Smed
M: +46 70 792 00 78
E: joel@independentdekor.se
Jonathan Adolfsson
Dekorsnickare
M: +46 767 15 19 37
E: jonathan@independentdekor.se
Ehlin Hemsidan500
Ehlin Åhman
Målarbas
M: +46 707 50 93 65
E: ehlin@independentdekor.se
Johan Ulén
Fastighetsskötare/Dekorsnickare
M: +46 70 490 50 84
E: johan@independentdekor.se
James Adolfsson
Drift, Logistik
M: +46 73 703 18 95
E: james@independentdekor.se
Christian Svensson
Verkstadschef
M: +46 70 380 30 10
E: christian.s@independentdekor.se
Martina Midenge
Dekorassistent
E: martina@independentdekor.se

HITTA HIT

Stenhuggarvägen 11, S-132 38 Saltsjö-Boo, Sverige T: +46 8 556 615 06
KONTAKTA OSS
E-POST: info@independentdekor.se
TELEFON: +46 8 556 615 06

ADRESS: Stenhuggarvägen 11
S-132 38 Saltsjö-Boo, Sverige

VISA PÅ GOOGLE MAPS >>
Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.


All rights reserved © 2021 Independent Dekor