VAD KAN VI HJÄLPA DIG MED?

Välkommen att kontakta oss på tel. +46 8 556 615 06 eller via mail på info@independentdekor.se

SPECIALISTER

jens500

Jens Munter
VD och Byggledare
T: +46 8 556 615 07
M: +46 708 30 99 24
E: jens@independentdekor.se

Christian Hemsidan500

Christian Holmgren
Ateljéchef / Byggledare
M: +46 70 2181513
E: christian@independentdekor.se

Ulf Hemsidan500

Ulf Jonsson
Byggledare Film/Drama
M: +46 70 339 08 54
E: ulf@independentdekor.se

Jan Hemsidan500

Jan Andersson
Dekorsnickare/Cad-ritare
M: +46 709 92 78 63
E: jan@independentdekor.se

Jonathan Hemsidan500

Jonathan Adolfsson
Dekorsnickare
Tel: +46 767 15 19 37
E: jonathan@independentdekor.se

Ehlin Hemsidan500

Ehlin Åhman
Dekormålare / Attributmakare
Tel: +46 707 50 93 65
E: ehlin@independentdekor.se

Christer Paleologos
Dekormålare, attributmakare
Tel: +46 70 648 43 04
E: christer@independentdekor.se

Karin Johannisson
Projektledare
Tel: +46 73 614 28 38
E: karin@independentdekor.se

Vera Theander
Dekormålarlärling
E: vera@independentdekor.se

HITTA HIT

Stenhuggarvägen 11, S-132 38 Saltsjö-Boo, Sverige
T: +46 8 556 615 06

KONTAKTA OSS
E-POST: info@independentdekor.se
TELEFON: +46 8 556 615 06

ADRESS: Stenhuggarvägen 11
S-132 38 Saltsjö-Boo, Sverige

VISA PÅ GOOGLE MAPS >>
Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.


All rights reserved © 2019 Independent Dekor