VAD KAN VI HJÄLPA DIG MED?

Välkommen att kontakta oss på tel. +46 8 556 615 06 eller via mail på info@independentdekor.se

SPECIALISTER


jens500

Jens Munter
VD och Byggledare
T: +46 8 556 615 07

M: +46 708 30 99 24
E: jens@independentdekor.se

Christian Hemsidan500

Christian Holmgren
Ateljéchef / Byggledare

M: +46 70 2181513

E: christian@independentdekor.se

Ulf Hemsidan500

Ulf Jonsson
Byggledare Film/Drama
M: +46 70 339 08 54
E: ulf@independentdekor.se

Jan Hemsidan500

Jan Andersson
Dekorsnickare/Cad-ritare

M: +46 709 92 78 63

E: jan@independentdekor.se

Axel Hemsidan500

Axel Rehnby
Dekorsnickare

Tel: +46 702 68 47 20
E: axel@independentdekor.se

Micke Hemsidan500

Micke Höglund
Mekanik / Smed

Tel: +46 708 30 99 72
E: micke@independentdekor.se

Ehlin Hemsidan500

Ehlin Åhman (Föräldraledig)
Dekormålare / Attributmakare

Tel: +46 707 50 93 65
E: ehlin@independentdekor.se

Jonathan Hemsidan500

Jonathan Adolfsson
Drift och logistik

Tel: +46 767 15 19 37
E: jonathan@independentdekor.se

Fie Amonsen
Dekormålare
E: fie@independentdekor.se

HITTA HIT


Stenhuggarvägen 11, S-132 38 Saltsjö-Boo, Sverige

T: +46 8 556 615 06

KONTAKTA OSS
E-POST: info@independentdekor.se
TELEFON: +46 8 556 615 06

ADRESS: Stenhuggarvägen 11
S-132 38 Saltsjö-Boo, Sverige

VISA PÅ GOOGLE MAPS >>
Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.


All rights reserved © 2018 Independent Dekor