WHAT CAN WE HELP YOU WITH?

Feel free to contact us by phone at +46 8 556 615 06 or by email at info@independentdekor.se

SPECIALISTS

jens500

Jens Munter
Founder, CEO and Project Manager
T: +46 8 556 615 07
M: +46 708 30 99 24
E: jens@independentdekor.se

Camilla></div>
<div class= Camilla du Puy
Project Manager
M: +46 70 836 31 74
E: camilla@independentdekor.se
Ulf Hemsidan500

Ulf Jonsson
Construction Manager
M: +46 70 339 08 54
E: ulf@independentdekor.se

Joel Jedström
Workshop Development Manager, Carpenter, Welder
M: +46 70 792 00 78
E: joel@independentdekor.se

Ehlin Hemsidan500

Ehlin Åhman
Scenic Painting Manager
M: +46 707 50 93 65
E: ehlin@independentdekor.se

Johan Ulén
Janitor/Carpenter
M: +46 70 490 50 84
E: johan@independentdekor.se

Malou Broström
Scenic painter / Prop maker
M: +46 70 888 81 79
E: malou@independentdekor.se

Christian Svensson
Workshop Manager
M: +46 708 308 184
E: christian.s@independentdekor.se
Martina Midenge
Set assistant
E: martina@independentdekor.se

CONTACT US

Stenhuggarvägen 11, S-132 38 Saltsjö-Boo, Sweden
T: +46 8 556 615 06

CONTACT US
E-MAIL: info@independentdekor.se
TELEPHONE: +46 8 556 615 06

ADDRESS: Stenhuggarvägen 11
S-132 38 Saltsjö-Boo, Sweden

SHOW ON GOOGLE MAPS >>
Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.


All rights reserved © 2021 Independent Dekor